Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /nfsmnt/hosting2_1/8/f/8f62a93a-8e32-43c7-8260-783938545633/keramikakukla.sk/web/system/configuration.php on line 2
Keramika Kukla
O nás

Naša firma, ako taká vznikla už v roku 1990 ako jedna z prvých v regióne pod názvom Stavebniny Kukla, zaoberajúca sa predajom širokej škály stavebných materiálov, farieb, hutného materiálu a v menšom aj keramických obkladov, dlažieb a sanity.

Až neskôr v roku 2007 prešla rozsiahlou renováciou, pričom sa vybudovalo nové rozsiahle Kúpeľňové štúdio rozprestierajúce sa na ploche 400m2 a radí sa medzi najväčšie v regióne Bardejova.

Jeho vybudovaním sa firma rozdelila na časť stavebnín a časť kúpeľňové štúdio priemyselný tovar, farby - laky. Pričom dostala aj nový obchodný názov Keramika Kukla.

Oproti konkurencii sme Vám schopní ponúknuť okrem Kúpeľní a ich realizácií aj celú škálu stavebného materiálu, lepidiel, omietok, sadrokartónov, izolácii, inštalačného a kanalizačného materiálu, farieb, kuchynských drezov, stavebného náradia, miešačiek, zahradného sortimentu a krbov.

Firma má dlohodobé skúsenosti a tradíciu. Veríme že nami ponúknuté produkty a služby Vám pomôžu zariadiť si Vaše bývanie.